گواهی ها و مجوزها

ارقام اصلاح و ثبت شده:

نتایج تحقیقات انجام شده توسط شرکت توسعه کشت دانه های روغنی تا کنون  منجر به معرفی  یک رقم سویا به نام  آرین  - دو رقم  کلزا به نام های مهتاب و زمان  - دو رقم  کتان  به نام های  تکاپو و گلچین  شده  است که تماما به نام شرکت ثبت گردیده اند.


 

 

مجوز های تولید بذر:

شرکت توسعه کشت دانه های روغنی دارای بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه تولید بذر دانه های روغنی می باشد. این شرکت پس از تاسیس موسسسه ثبت و گواهی بذر و نهال در سال 1382 به عضویت موسسه درآمده و همکاری شایانی با این مرکز داشته است.

مجوز نظام مهندسی کشاورزی جهت ارائه خدمات پژوهشی کاربردی

مرکز تحقیقات کاربردی و تولید بذر دانه های روغنی (تکاتو) شرکت توسعه کشت دانه های روغنی، با اخذ مجوز از سازمان نظام مهندسی استان مازندران آماده ارائه خدمات پژوهشی کاربردی در زمینه های گیاهپزشکی و تشخیص آفات و بیماری‏ های گیاهی، مشاوره و انجام پروژه های مزرعه‏ ای، کشت بافت و هرباریوم و فعالیت های آزمایشگاهی و مولکولی می ‏باشد.

مرکز تکاتو با در اختیار داشتن مجوزهای لازم و تجارب ارزنده و امکانات و پرسنل مجرب آماده عقد قرارداد جهت اجرای پژوهش های موردنیاز ارگان ها و افراد حقیقی می باشد
علاقمندان به ارائه سفارش پروژه های تحقیقاتی و بازدید از امکانات مرکز تکاتو می توانند همه روزه در ساعات اداری از مجتمع بازدید به عمل آورند و یا به وب سایت www.Takato.ir مراجعه نمایند.

مجوز تاسیس آزمایشگاه خاک شناسی